Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Bialagwiazda
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
18485
29.09.2010, 21:58
Od kilku dni mój telefon co jakiś czas gubi sieć tzn. nie dochodzą mi smsy ani nie można się do mnie dodzwonić bo niby abonent jest czasowo niedostępny pomimo tego że mam włączony telefon i nie mam problemów z zasięgiem... da się coś z tym zrobić ?
Bialagwiazda
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bialagwiazda
Znajdź inne posty napisane przez Bialagwiazda