Wyświetl pojedynczy post
Bialagwiazda
Senior Member
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18485
Stary 29.09.2010, 21:58
Od kilku dni mój telefon co jakiś czas gubi sieć tzn. nie dochodzą mi smsy ani nie można się do mnie dodzwonić bo niby abonent jest czasowo niedostępny pomimo tego że mam włączony telefon i nie mam problemów z zasięgiem... da się coś z tym zrobić ?
Odpowiedz cytując