PoloniaDumaStolicy napisał(a):

Najważniejsze jest to, że Sobiech potrafi dochodzić do sytuacji. Z czasem powinien mieć lepszą skuteczność, kiedy nabierze ogłady. Można było się martwić, jeżeli w ogóle nie miałby sytuacji.
A zauważyłeś na jakich pozycjach gra Sadlok w reprezentacji? Według mnie do Polonii szykowany jest na środkowego obrońcę - więc Jodłowiec pójdzie do pomocy. Pietrasiak raczej nie do ruszenia, bo jest jednym z ulubieńców Janasa.
|
Lewa obrona i środek gra i co z tego? Ostatnio przed przerwą na mecze reprezentacji grał na środku w Ruchu i zawalił wszystkie bramki już nie pamiętam z jaką drużyną był ten mecz. Pozycja tu nie ma znaczenia