Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3762
Stary 29.09.2010, 21:27
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Przecież to jest kwestią czasu, kiedy zdobędziemy mistrza. Tylko nas stać na najlepszych piłkarzy z polskiej ligi.
Zabiles mnie czlowieku Wojciechowski pasuje jak ulal do tego cytatu
http://www.youtube.com/watch?v=U8wpjuh0-a0
Wojciechowski tez chodzi w swiecacym dresiku

Ja myslalem ze najwieksi napinacze sa w Poznaniu
,
Odpowiedz cytując