PoloniaDumaStolicy napisał(a):

|
Przecież to jest kwestią czasu, kiedy zdobędziemy mistrza. Tylko nas stać na najlepszych piłkarzy z polskiej ligi.
|
Zabiles mnie czlowieku Wojciechowski pasuje jak ulal do tego cytatu
http://www.youtube.com/watch?v=U8wpjuh0-a0
Wojciechowski tez chodzi w swiecacym dresiku
Ja myslalem ze najwieksi napinacze sa w Poznaniu