Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1354
Stary 29.09.2010, 20:53
banasik napisał(a):Wyświetl post
Kamson - udało ci się to jakoś rozwikłać? Bo na prawde dawno nie byłem taki sfrustrowany przez pieprzoną grę na moim kochanym blaszaczku
Niestety nie. Za to ucierpiała niewinna niczemu klawiatura :(
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując