Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3755
Stary 29.09.2010, 20:48
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Ale chociaż nie wtapiamy jak dziewczyny z Ruchem, GKS-em Bełchatów, Zagłębiem Lubin Z tą niezłą postawą Jagiellonii w pucharach nie przesadzałbym. Odpadli z Arisem, który jakąś potęgą nie jest. Niezłą postawę w pucharach to ma Lech.

ToTylkoJa. Wyraźnie napisałem o poprzeczce Pietrasiaka z drugiej połowy, a nie Sobiecha przy golu na początku meczu. Sytuacje Sobiecha i Smolarka sam na sam też z drugiej połowy.

Titto. Za Kafarskim nie przemawia to, że niby poprzedni sezon miał udany, ale na wiosnę Lechia od każdego dostawała baty. Może będzie solidnym trenerem, ale nigdy nie przeskoczy pewnego pułapu.

GemHZR. Wojciechowski przejął Polonię w kwietniu 2006 roku.

PhantomRanger. A jaka jest różnica między gdyby wykorzystywano sytuacje od gdyby stwarzano sytuacje?
Nie wstyd Ci chować szalik w majtki przed dziewczynami?
Odpowiedz cytując