Temat
:
[8. Kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1 października piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
74
29.09.2010, 20:21
Stawiam , ze będzie wyrównany mecz ,no może do strzelenia przez Wislę pierwszego gola.Tyle ze ten gol moze pasc (lub nie ) nawet dopiero w 70 minucie,to stawiam 1-0 dla Wisły.Gola strzeli ten co wg mnie najbardziej zasluzyl,czyli Rios.
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82