Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 29.09.2010, 20:21
Stawiam , ze będzie wyrównany mecz ,no może do strzelenia przez Wislę pierwszego gola.Tyle ze ten gol moze pasc (lub nie ) nawet dopiero w 70 minucie,to stawiam 1-0 dla Wisły.Gola strzeli ten co wg mnie najbardziej zasluzyl,czyli Rios.
Odpowiedz cytując