|
W składzie Wisły jest tylko kilku piłkarzy (może czterech), których umiejętności stoją na wysokim poziomie. Aby przejść na wyższy poziom moim zdaniem możemy kupować więcej takich piłkarzy jak Andy Rios, a mniej takich jak Erik Cikos lub po prostu zająć się młodzieżą aby ta się rozwijała tzn. znaleźć odpowiednich ludzi do zajmowania się młodzieżą itp. W klubie nie dysponujemy dużymi pieniędzmi więc raczej tacy piłkarze jak Rios nie będą trafiać do nas często. Jest jeszcze jedno rozwiązanie możemy też ściągnąć do klubu jakiś skautów, skautów młodzieżowych, obserwatorów etc. I poszukiwać jakiś piłkarskich talentów, ale wątpię abyśmy tą opcje wybrali. Kupując piłkarzy jak Cikos czy Paljić do niczego nie doprowadzimy.
|