PoloniaDumaStolicy napisał(a):

|
Przecież to jest kwestią czasu, kiedy zdobędziemy mistrza. Tylko nas stać na najlepszych piłkarzy z polskiej ligi.
|
Ustawcie się w kolejce.
Mistrza już Filipiak obiecał takiemu jednemu klubikowi - Wasz mistrz jest tak samo prawdopodobny
