Wyświetl pojedynczy post
krzysiek92
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Kraków>Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18477
Stary 29.09.2010, 19:02
Troszkę dziwne pytanie: jest ktoś na forum stewardem (linii lotniczych)? Ew ma kogoś znajomego pracującego w tej branży? szukałem na różnych forach wszędzie inne sugestie... Jak to jest naprawdę jeżeli chodzi o wymagania i samą pracę?
Odpowiedz cytując