|
Tak się zastanawiam, czy to nie pisze do nas prezes Wojciechowski.
Na poważnie, to już mógłbyś przestać cały czas usprawiedliwiać i wytykać innym. Poczekaj na mecz z Lechem,aktualnym mistrzem Polski, czy na inne spotkanie i wtedy opisuj swoje przeżycia.
|