Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3747
Stary 29.09.2010, 18:51
Tak się zastanawiam, czy to nie pisze do nas prezes Wojciechowski.
Na poważnie, to już mógłbyś przestać cały czas usprawiedliwiać i wytykać innym. Poczekaj na mecz z Lechem,aktualnym mistrzem Polski, czy na inne spotkanie i wtedy opisuj swoje przeżycia.



Odpowiedz cytując