Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1240
Stary 29.09.2010, 18:51
Wisła - Śląsk 2-1 (1-0)
Skład: Pawełek - Branco, Kowalski, Bunoza, Pi.Brożek - Sobolewski, Wilk, Boukhari, Małecki, Pajlic - Pa.Brożek
Zmiany: Kirm, Żurawski, Boguski
Bramki: Pa. Brożek, Boukhari
Ostatnio edytowane przez arrosmay : 30.09.2010 o godz. 19:46.