Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1239
Stary 29.09.2010, 18:31
Wisła - Śląsk 3:1 (1:0)

Skład:
Pawełek - Branco, Chavez, Bunoza, Piotr Brożek - Wilk, Sobolewski - Małecki, Boukhari, Żurawski - Paweł Brożek

Zmiany: Paljić, Boguski, Kirm

Bramki: Małecki, Paweł Brożek, Żurawski
Ostatnio edytowane przez Krystian168 : 30.09.2010 o godz. 12:44.