|
Czy kogoś powinno dziwić, że po raz kolejny Niedziałkowska i spółka z Majchrowskim na czele okazali się klamliwymi mały ludźmi łgający w oczy kibicom? Tą sprawą już dawno powinien zająć się NIK. Okaże się, że stadion w całości będzie, ale w czerwcu 2011, bo urzędasy znów czegoś we wnioskach niedopatrzą i znowu rozpiszą nowy przetarg.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|