Temat
:
[8. Kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1 października piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Faitmen
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
69
29.09.2010, 17:04
o ktorej w piatek kibice slaska przyjezdzaja
i czy szykuje sie jakies powitanie
Faitmen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Faitmen
Znajdź inne posty napisane przez Faitmen