Konrad. napisał(a):

Idzie się jakoś wywinąć z "wprowadzenia funkcjonariuszy w błąd, co do swoich danych osobowych", czy walczyć o niską grzywnę?
- priv
|
mialem identyczna sprawe w sadzie grodzkim w hucie ,napisz na priv mnie uniewinniono na 2 rozprawie ale chodzilo tylko o date urodzenia