Wyświetl pojedynczy post
węgorz2
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: PL.BOH.GETTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18470
Stary 29.09.2010, 15:24
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Idzie się jakoś wywinąć z "wprowadzenia funkcjonariuszy w błąd, co do swoich danych osobowych", czy walczyć o niską grzywnę?

- priv
mialem identyczna sprawe w sadzie grodzkim w hucie ,napisz na priv mnie uniewinniono na 2 rozprawie ale chodzilo tylko o date urodzenia
Odpowiedz cytując