|
Wisła - Śląsk 3-1 (2-0)
Pawełek - Branco , Bunoza , Kowalski , Paljic - Małecki , Wilk , Sobolewski , Boukhari - Żurawski , Paweł Brożek
zmiany : Cikos , Piotr Brożek , Boguski
bramki : Paweł Brożek x2, Boguski
Ostatnio edytowane przez matkur : 30.09.2010 o godz. 16:10.
|