gooro33 napisał(a):

|
Nasi nareszcie ruszyli z jakimis reklamami w radiu, Pasy juz w Rmfie od 2 tyg sie ostro reklamuja... A i plakaty na Slask sa czerwone i calkiem inaczej wyrozniaja sie na tle innych, na pewno na plus w stosunku do ostatniej szarosci..
|
Dziś w Przeglądzie plakat na całej stronie