Wyświetl pojedynczy post
SZYMEK_TSW
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: D.T.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15844
Stary 29.09.2010, 15:00
gooro33 napisał(a):Wyświetl post
Nasi nareszcie ruszyli z jakimis reklamami w radiu, Pasy juz w Rmfie od 2 tyg sie ostro reklamuja... A i plakaty na Slask sa czerwone i calkiem inaczej wyrozniaja sie na tle innych, na pewno na plus w stosunku do ostatniej szarosci..
Dziś w Przeglądzie plakat na całej stronie

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując