Temat
:
[8. Kolejka] Wisła Kraków - Śląsk Wrocław 1 października piątek godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline
#
62
29.09.2010, 14:40
licoo
napisał(a):
PS. Na meczu chyba powinniśmy
śpiewać po angielsku żeby wszyscy nas zrozumiel
i
. Only victory, Wisełko only victory!
Jesteśmy w Polsce i po polsku mówią nasi najlepsi (tudzież najwierniejsi) gracze, tacy jak Patryk Małecki. To jemu powinniśmy śpiewać, więc lepiej to robić po polsku.
IncognitoTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do IncognitoTSW
Znajdź inne posty napisane przez IncognitoTSW