Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 29.09.2010, 14:40
licoo napisał(a):Wyświetl post
PS. Na meczu chyba powinniśmy śpiewać po angielsku żeby wszyscy nas zrozumieli. Only victory, Wisełko only victory!
Jesteśmy w Polsce i po polsku mówią nasi najlepsi (tudzież najwierniejsi) gracze, tacy jak Patryk Małecki. To jemu powinniśmy śpiewać, więc lepiej to robić po polsku.
Odpowiedz cytując