Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7479
Stary 29.09.2010, 14:06
Jakaś padaka u nas z tymi bramkarzami. Niestety jedyna nadzieje to Filip Kurto innego wyjścia nie ma Jovanić okazał się wielkim nie wypałem, a Pawełek puszcza takie szmaty, że ręce opadają. Jeśli mielibyśmy kupować bramkarzy to nie z bałkanów! Jedynym bramkarzem, który wypalił w ostatnim czasie to Isalović z Zaglębia Lubin. Antolović miał być zastępcą Muchy w Legii, a gra do dupy! Jova miał nam dać jakość w bramce a gra do dupy! Może lepiej by było ściągnąć już jakiegoś polskiego bramkarza z ekstraklasy. Dajmy na to Sandomierskiego z Jagi.
Odpowiedz cytując