Wyświetl pojedynczy post
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7478
Stary 29.09.2010, 13:32
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Przypomnij sobie moment w którym nastąpiła "zmiana" bramkarza ... nie twierdze, że Dolha nie był dobry, bo był. Tylko nie "wskoczył" do bramki dlatego że był wybitnie lepszy na trenigach.
Pomijając fakt, że Dolha wyciął nam numer i poszedł do Poznan*a za srebrniki to jest to jaskrawy przykład na to, że mimo iż nie odstawał od Pawełka na treningach to podczas meczów na boisku wyciągał nam niesamowite sytuacje i to dzięki niemu nie skończyliśmy wtedy niżej niż na 8 miejscu.

Co do Mariusza, cóż mam po prostu nadzieję że jego czas w Wiśle dobiega końca.
Odpowiedz cytując