bridgeburner napisał(a):

w tym sensie nie ma znaczenia, że bramkarz jest dłużej rozwojowy
piłkarz z pola w tym wieku jest już w pełni ukształtowany, zarówno technicznie jak i szybkościowo za bardzo sie nie rozwinie
A piszac to że ryzyko małe miałem na myśli fakt że z Bełchatowem jak i Koroną Kurto wiecej by nie wpuścił
z prostej przyczyny - tam nie było czego wiecej wpuścić
A Jarosiński to grał z Dyskobolia a nie z Bełchatowem, zreszta to była inna sytuacja
|
no tak, pomylily mi sie mecze, jasne ze z Dyskobolia Maćka S.
ale ze była inna sytuacja? Inna czyli jaka?
Zmijka: Okej, masz racje, Dolha wskoczył chyba gdy kontuzji doznał Mario, ale ....wystarczyło kilka miesięcy by kibice nazywali do Judasz. Dlaczego?
Gdyby Pawełek odszedł teraz z klubu, myślisz że nazywali by go Judaszem? Bo ja w to wątpie....