Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7468
Stary 29.09.2010, 12:07
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Szczególnie, że facet ma 25 lat
Ja rozumiem, że na bramce wiek nie ma aż takiego znaczenia jak w polu ale mimo wszystko
Bardzo żałuje, że nikt nie chce się odważyć i postawić na Kurto
ryzyko praktycznie żadne ani Pawełek ani Jovanić jakoś specjalnie nie pomagają drużynie
a profity mogłyby być ogromne - pewny bramkarz na lata
W Jadze sie nie bali postwić na Sandomierskiego a dużo młodszy od Filipa nie jest
Sadze,że jest to problem pieniędzy. Skoro Pawełek ma jeszcze pól roku kontraktu to chcą aby go wypełnił grając niż płacić mu za samo siedzenie. A Serb?doprawdy nie mam pomysłu na niego w Wiśle. Może w polu by się przydał,bo bramkarz z niego żaden. Tylko miejsce Kurto zabiera na ławie. A wg mnie Kurto powinien grać w jak największej ilości spotkań na ile to możliwe,aby było wiadomo czy jest coś wart czy też nie. Kontuzja Pawełka czy kartka to Kurto powinien wchodzić z ławy a nie słaby Serb.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując