aNouc napisał(a):

|
No właśnie, z ciekawości, nie rozumiem jak można było tam postawić nogę, o zgrozo najgorsze jest to że ktoś od nas mógł wydać pieniądze na bilety i tym samym wpłacić do budzetu klubu Cracovia SSA parędziesiąt złotych i jeszcze na stadionie kupić coś w cateringu czyli następna wpłata do budżetu klubu Cracovia SSA 10 czy 20 zł! to przechodzi ludzkie pojęcie! żeby największą kosę wzbogacać, choćby to było 40 zł!
|
a jak pojdziesz na derby na wyjazdowe to kase jakiego klubu wzbogacisz ?