Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1593
Stary 29.09.2010, 12:06
aNouc napisał(a):Wyświetl post
No właśnie, z ciekawości, nie rozumiem jak można było tam postawić nogę, o zgrozo najgorsze jest to że ktoś od nas mógł wydać pieniądze na bilety i tym samym wpłacić do budzetu klubu Cracovia SSA parędziesiąt złotych i jeszcze na stadionie kupić coś w cateringu czyli następna wpłata do budżetu klubu Cracovia SSA 10 czy 20 zł! to przechodzi ludzkie pojęcie! żeby największą kosę wzbogacać, choćby to było 40 zł!
a jak pojdziesz na derby na wyjazdowe to kase jakiego klubu wzbogacisz ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując