|
Szczególnie, że facet ma 25 lat
Ja rozumiem, że na bramce wiek nie ma aż takiego znaczenia jak w polu ale mimo wszystko
Bardzo żałuje, że nikt nie chce się odważyć i postawić na Kurto
ryzyko praktycznie żadne ani Pawełek ani Jovanić jakoś specjalnie nie pomagają drużynie
a profity mogłyby być ogromne - pewny bramkarz na lata
W Jadze sie nie bali postwić na Sandomierskiego a dużo młodszy od Filipa nie jest
|