Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15839
Stary 29.09.2010, 11:49
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...na_wiosne.html

znow cos krecą, przetarg - rozumiem ze tak trzeba i slusznie z dzisiejszego punktu widzenia, wszak nie warto przeplacac. Ale nieslusznie ze dopiero teraz za to zabrano, caly czas mowiono ze jest to w zakresie ich robót, a jesli nie to bylo ponad 2 lata by to dokończyc i dlaczego o tym zapomniano?

Druga sprawa, wciaz podtrzymuja termin oddania trybuny zachodniej do konca pazdziernika...oj oj, do ostatniej chwili beda sie upierac... eh
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując