http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...na_wiosne.html
znow cos krecą, przetarg - rozumiem ze tak trzeba i slusznie z dzisiejszego punktu widzenia, wszak nie warto przeplacac. Ale nieslusznie ze dopiero teraz za to zabrano, caly czas mowiono ze jest to w zakresie ich robót, a jesli nie to bylo ponad 2 lata by to dokończyc i dlaczego o tym zapomniano?
Druga sprawa, wciaz podtrzymuja termin oddania trybuny zachodniej do konca pazdziernika...oj oj, do ostatniej chwili beda sie upierac... eh