Mateuusz napisał(a):

Fake jak nic,kto normalny kręcił by dalej jak by koleżanke auto walneło..pozatym jeszcze to umiesciła w sieci 100%fejk jak nic,ale i tak realistycznie wyglada prawie,bo auto ma praktycznie zero wgnieceń i niezniszczalne.
zeby nie robić offtopa ;
http://www33.patrz.pl/u/f/10/73/30/1073304.jpg