Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
midu
Member
Od: 10.2003
Offline
#
15837
29.09.2010, 11:16
Dokładnie. Mecz z dzieckiem na E to była porażka. Uważm także, że dużo osób starszych które kupiło najdroższe bilety , a musiało stać cały mecz szybko na stadion nie wróci...
midu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do midu
Znajdź inne posty napisane przez midu