Wyświetl pojedynczy post
midu
Member
 
Od: 10.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15837
Stary 29.09.2010, 11:16
Dokładnie. Mecz z dzieckiem na E to była porażka. Uważm także, że dużo osób starszych które kupiło najdroższe bilety , a musiało stać cały mecz szybko na stadion nie wróci...
Odpowiedz cytując