Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15836
Stary 29.09.2010, 10:56
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy niebawem skutki tej polityki Basałaja w cytowanym wyżej artykule w GK. Jak wypełni się stadion na najbliższych meczach, gdzie ojciec z synem zapłaci za bilety od 80-100 zł (razem), a po sektorze bedzie chodziła ochrona i każe im siadać bo za wysoko podnieśli się po golu. Zreszta widziałem już taką sytuację na ostatnim meczu.
A może będzie inaczej? Ojciec z synem nie przyjdą, bo syn ma 12 lat i jak wszyscy stoją to po prostu nie widzi. Miałby taki ojciec nadzieję, że coś się zmieni tylko że już podczas meczu z Koroną "fanatyczne E" wysłało jasny komunikat, żeby się matki z dziećmi odczepiły.

To tak na marginesie.
Odpowiedz cytując