Gwiaździsty napisał(a):

|
Zobaczymy niebawem skutki tej polityki Basałaja w cytowanym wyżej artykule w GK. Jak wypełni się stadion na najbliższych meczach, gdzie ojciec z synem zapłaci za bilety od 80-100 zł (razem), a po sektorze bedzie chodziła ochrona i każe im siadać bo za wysoko podnieśli się po golu. Zreszta widziałem już taką sytuację na ostatnim meczu.
|
A może będzie inaczej? Ojciec z synem nie przyjdą, bo syn ma 12 lat i jak wszyscy stoją to po prostu nie widzi. Miałby taki ojciec nadzieję, że coś się zmieni tylko że już podczas meczu z Koroną "fanatyczne E" wysłało jasny komunikat, żeby się matki z dziećmi odczepiły.
To tak na marginesie.