Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1590
Stary 29.09.2010, 10:19
No różne rzeczy rozumiem, ale napinki na 15 tysięcznik dla Cracovii już nie

Na taki klub w sam raz. Funkcjonalnie, zawsze przyjdzie ich te kilka tysięcy,a kilka razy w roku -na Wisłę/Lecha/Arkę/Legię itp - komplet (jakoś nie wierzę, że spadną). Lepsze takie rozwiązanie niż np 40 tys dla Lechii Gdańsk- regularne wypełnianie tego stadionu w połowie choćby to raczej abstrakcja.
Odpowiedz cytując