|
To dyskusja o stadionie i innych obiektach Wisły a nie polityce klubu dotyczącej wydawania pamiątek. Proszę o tym pamiętać i nie zdziwić się jak offtopy zostaną wykasowane!
Od siebie dodam tylko, że nie był to dobry czas na komunikat o kupowaniu oryginalnych pamiątek - warto zabrać się najpierw za porządek w klubie i odpowiednią organizację meczów Wisły, a potem wymagać. Pierwszy mecz z Koroną pokazał, że bardzo dużo jest jeszcze do zrobienia. Prezes narzeka na stojących ludzi? A gdzie stewardzi, którzy mieli tego pilnować? Było ich po prostu za mało. Dlaczego podczas pierwszych dwóch dni sprzedaży biletów ludzie nie byli informowani o odmiennym charakterze trybuny G? Dlaczego, podczas poniedziałkowego meczu Młodej Ekstraklasy, krzesełka były tak uj***ane, że ciężko było na nich usiąść bez gazety pod tyłkiem? (podczas tego samego meczu w paru miejscach przeciekał dach - to już nie do prezesa, ale też warto się tym zająć przed odebraniem całego stadionu).
Takich niedociągnięć można wymieniać wiele i nie po to o nich piszę, żeby wciąż nowemu prezesowi przywalić. Jednak jeśli idzie się do mediów z przekazem do ludzi, by ci zachowywali się inaczej niż się oczekuje, to należy samemu zrobić wszystko, by było OK. A mam wrażenie, że nie zrobiono wszystkiego. I mam też nadzieję, że w piątek wiele spraw będzie poprawionych.
Co do hali Cracovii, to jest to skandal. 32 mln zł na salkę gimnastyczną. Tymczasem dołożenie przez miasto identycznej kwoty pozwoliłoby wraz ze zdobytymi już wcześniej 8 mln euro na budowę 4-5 tys. hali na Wiśle.
Ostatnio odrobinę sprawa ruszyła, ale czasu jest cholernie mało. Wkrótce ma być rozpisany konkurs na projekt.
|