Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Duch
Member
Od: 11.2006
Skąd: F.C. Brzeszcze
Offline
#
18462
29.09.2010, 09:28
prosiłbym kogoś z Suchej Beskidzkiej o kontakt na priv mam parę pytań związanych z tym miastem
Tylko Wisła Reszta Sie Nie Liczy
Duch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Duch
Znajdź inne posty napisane przez Duch