zim zum napisał(a):

|
A nie wpadłeś na to, że te projekty są po prostu ciekawsze i niejednokrotnie lepsze ?
|
i zawierają herb a nie logo?
Basałaj zamiast straszyć tym, że nie będzie można stać, niech zajmie się faktycznymi problemami stadionu.
Zresztą na ostatnim meczu wiele osób w tym ja, znalazło się na wielu miejscach przypadkowo(mało biletów, ciekawość itp)