zim zum napisał(a):

|
A nie wpadłeś na to, że te projekty są po prostu ciekawsze i niejednokrotnie lepsze ?
|
Nic nie stoi na przeszkodzie ustalać wzór i projekty wspólnie z klubem. Dogadać się zawsze można. Ale wiesz tak samo jak ja, że tu chodzi o te kilkanaście złoty więcej. A zważywszy na fakt, że szala czy koszulki nie kupujesz raz w miesiącu, to kwoty w skali roku są na prawdę śmieszne. Ale ważne, żeby doje...ać klubowi, który się tak bardzo kocha. Na pokaz.
Cytat:
|
a juz teksty, ze ktos nie kupi szala i przez to nie bedzie transferow zjezdzaja "ciemnogrodem i zasciankiem"
|
Na inną interpretację nie było Cię stać?