Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15827
Stary 29.09.2010, 08:59
zim zum napisał(a):Wyświetl post
A nie wpadłeś na to, że te projekty są po prostu ciekawsze i niejednokrotnie lepsze ?
Nic nie stoi na przeszkodzie ustalać wzór i projekty wspólnie z klubem. Dogadać się zawsze można. Ale wiesz tak samo jak ja, że tu chodzi o te kilkanaście złoty więcej. A zważywszy na fakt, że szala czy koszulki nie kupujesz raz w miesiącu, to kwoty w skali roku są na prawdę śmieszne. Ale ważne, żeby doje...ać klubowi, który się tak bardzo kocha. Na pokaz.

Cytat:
a juz teksty, ze ktos nie kupi szala i przez to nie bedzie transferow zjezdzaja "ciemnogrodem i zasciankiem"
Na inną interpretację nie było Cię stać?
Ostatnio edytowane przez willow : 29.09.2010 o godz. 09:03.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując