|
jako "ciemnogrod i zascianek" napisze, ze wole oryginalne produkty niz podroby.
ale oryginalne w sensownej cenie i wygladzie a nie z dupy wziete jak obecnie Adidas.
wystarczy zobaczyc ile osob kupilo oryginalne rzeczy Umbro - bo i wyglad i cena byly ok.
a Adidas? - smiech na sali.
inna sprawa, ze koszulki kibicowskie tez kupuje z tym, ze nie spotkalem sie zeby mialy logo SSA, tak ze watpie czy to aby Basalaj na tym tracil.
a juz teksty, ze ktos nie kupi szala i przez to nie bedzie transferow zjezdzaja "ciemnogrodem i zasciankiem"
|