Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15823
Stary 29.09.2010, 08:22
Ciekawie się w tym temacie robi...ciekawie. Nie spodziwałbym się że ktoś z nas -czyli wydymanych prezydenta JM i jego pomocnicę- kibiców ABG będzie pisał że protesty na meczach przeciwko ludziom którzy dzialają na naszą szkodę są złym pomysłem.A takich delikwentów jest kilku. Ktoś tam pisze że zamiast tego trzeba spowodować żeby dymisja Niedziałkowskiej miała miejsce.HAHa - niby jak? Prezydent tego miasta się ośmiesza i kompromituje, do tego pluje nam w twarz.Ale coż. Pozostali kibice czekają na ruch SKWK, SKWK chyba czeka na ruch Wisły SSA (Basałaja), Basałaj - na ruch Cupiała- ten ma to w D....albo czeka na media a media działaja wtedy kiedy mają nacisk opini publicznej a opinia publiczna czyli kibice czekają przecież na SKWK bo na stadionie protestów podobno nie można prowadzić.....Oto obraz stadionu , kibiców ABG i klubu.Zamknięty krąg.
Strategia Basałaja nie wchodzenia w konflikt otwarty (bo jakieś tam pogłoski o starciach w magistracie dochodziły) była do pewnego momentu słuszna.No ale ile można. Form nacisku jest wiele i to klub ma ich najwięcej.Nie korzysta z tego i naprawdę trudno wytłumaczyć czemu,poza tym że nie maja pomysłu na zapełnienie stadionu,pucharów nie ma więc korzystniej im grac na 2 trybunach , płacąc mniej a zyskując z biletów tyle samo
Odpowiedz cytując