Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mar85
Senior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3578
Stary 29.09.2010, 08:11
PAC napisał(a):Wyświetl post
Sprzedaż wejściówek na Śląsk trwa od dwóch tygodni praktycznie, najpierw abonamenty, teraz bilety a cały czas ktoś kupuje. Na Koronę sprzedaż trwała tydzień i były tylko bilety. Dlatego były takie kolejki, teraz jest to rozłożone w czasie. Wydaje mi się że będzie komplet.

Obyście Panowie mieli rację, jak będzie 15 tyś myślę że nie będzie źle, oczywiście liczę na komplet!
Odpowiedz cytując