PAC napisał(a):

|
Sprzedaż wejściówek na Śląsk trwa od dwóch tygodni praktycznie, najpierw abonamenty, teraz bilety a cały czas ktoś kupuje. Na Koronę sprzedaż trwała tydzień i były tylko bilety. Dlatego były takie kolejki, teraz jest to rozłożone w czasie. Wydaje mi się że będzie komplet.
|
Obyście Panowie mieli rację, jak będzie 15 tyś myślę że nie będzie źle, oczywiście liczę na komplet!