PoloniaDumaStolicy napisał(a):

|
Według mnie Wojciechowski w ostatnich latach trochę się ogarnął.
|
Ostatnich latach? Jak on w piłce jest dwa lata. Zwolnienie Bakero przebiegło tak samo jak zwolnienie Zielińskiego i Kaczmarka, czy ma wyniki to nie ważne, ma być inny trener i tyle. Do tego sposób zwolnienia był na poziomie jakby zwalniano sprzątaczkę. Przez dwa lata zmieniło się tyle, że wydał kupę kasy na wzmocnienia i ma coraz większy w.... jak nie ma wyników.
edit Jego działania przypominają mi moją grę w FM

Jakiś mecz nie wychodzi odrazu mieszałem w składzie, tu szybko jakieś transfery zmiany, parę meczy i load sava z początku sezonu. Ciekawe czy da sobie spokój tak szybko jak ja
