Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GemHZR
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: z partyzanta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3737
Stary 29.09.2010, 07:56
PoloniaDumaStolicy napisał(a):Wyświetl post
Według mnie Wojciechowski w ostatnich latach trochę się ogarnął.
Ostatnich latach? Jak on w piłce jest dwa lata. Zwolnienie Bakero przebiegło tak samo jak zwolnienie Zielińskiego i Kaczmarka, czy ma wyniki to nie ważne, ma być inny trener i tyle. Do tego sposób zwolnienia był na poziomie jakby zwalniano sprzątaczkę. Przez dwa lata zmieniło się tyle, że wydał kupę kasy na wzmocnienia i ma coraz większy w.... jak nie ma wyników.

edit Jego działania przypominają mi moją grę w FM Jakiś mecz nie wychodzi odrazu mieszałem w składzie, tu szybko jakieś transfery zmiany, parę meczy i load sava z początku sezonu. Ciekawe czy da sobie spokój tak szybko jak ja
Ostatnio edytowane przez GemHZR : 29.09.2010 o godz. 08:01.
Daj se spokój lepiej, weź po jednym nalej...
Odpowiedz cytując