Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3577
Stary 29.09.2010, 07:48
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Kupowałem 4 bilety na E wczoraj po 17, kolejek nie ma ale zawsze ktoś kupujący przy kasie jest, w porównaniu do meczu z Koroną sprzedaż idzie średnio
Sprzedaż wejściówek na Śląsk trwa od dwóch tygodni praktycznie, najpierw abonamenty, teraz bilety a cały czas ktoś kupuje. Na Koronę sprzedaż trwała tydzień i były tylko bilety. Dlatego były takie kolejki, teraz jest to rozłożone w czasie. Wydaje mi się że będzie komplet.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując