Mar85 napisał(a):

|
Kupowałem 4 bilety na E wczoraj po 17, kolejek nie ma ale zawsze ktoś kupujący przy kasie jest, w porównaniu do meczu z Koroną sprzedaż idzie średnio
|
Sprzedaż wejściówek na Śląsk trwa od dwóch tygodni praktycznie, najpierw abonamenty, teraz bilety a cały czas ktoś kupuje. Na Koronę sprzedaż trwała tydzień i były tylko bilety. Dlatego były takie kolejki, teraz jest to rozłożone w czasie. Wydaje mi się że będzie komplet.