|
Skończy się na tym, ze za pół roku Basałaj będzie zachęcał do przyjścia na stadion stojących bywalców dawnego C.....sektorem, w którym nie trzeba siedzieć.
A co do wspomagania klubu przez zakup pamiątek. To najpierw niech oni pokażą, że potrafią z tych pieniędzy zrobić pożytek, a potem robią takie akcje.
|