Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15822
Stary 29.09.2010, 07:35
Skończy się na tym, ze za pół roku Basałaj będzie zachęcał do przyjścia na stadion stojących bywalców dawnego C.....sektorem, w którym nie trzeba siedzieć.

A co do wspomagania klubu przez zakup pamiątek. To najpierw niech oni pokażą, że potrafią z tych pieniędzy zrobić pożytek, a potem robią takie akcje.
Odpowiedz cytując