jasnyGwint napisał(a):

nawet kilku złotycych wam szkoda ze by się "dołożyć" , a jak przychodzi okno transferowe to każdy pierwszy do wydawania nie swoich pieniędzy...
|
Swoje dokładam kupując regularnie karnety na Wisłę, jeżdżąc do Sosnowca czy na Suche Stawy. Jak klub zorganizuje mi możliwość wypicia w trakcie przerwy jakiegoś napoju czy zjedzenia kanapki to też go wspomogę.
A Ty za przeproszeniem nie gadaj mi głupot że ludziom szkoda grosza bo niektórzy wydają ostatnie pieniądze żeby się na stadion wybrać. Ten artykuł jest co najmniej niefortunny, jeśli klub chce osiągać zyski ze sprzedaży produktów ze swoim logo (co nota bene będzie ciężkie bo większość obstaje przy herbie TSu) to niech może zachęci do tego ludzi a nie wytyka kibicom, że stworzenie koszulki czy szala z Wisłą w nazwie odbiera im chleb.
Za niedługo pojawią się abonamenty na wywieszanie flag ?