gigant napisał(a):

|
Hehehehe, to ma być mocny argument w rękach Basałaja w walce o czynsz, a nie nasze odczucia.
|
trzeba uważac z takimi argumentami, bo stary cwaniak Majcher może stwierdzić "to grajcie sobie w takim razie na tych 20 tys" i zwinąć interes pod tytułem 'budowa stadionu'
