Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4369
Stary 28.09.2010, 23:02
A może kogoś młodszego ? chcę budować drużynę w oparciu na młodych zawodnikach...a szczególnie Polaków, choć jak wiemy ciężko o dobrego zawodnika w przystępnej cenie
Odpowiedz cytując