Greeg napisał(a):

Nawet na niego nie wszedłem
Greeg napisał(a):

|
Po wywiadzie Basałaja w Gazecie Krakowskiej zwariowałem.
|
A co Cię tak zdziwiło? To w jaki sposób Basałaj chce zapełnić stadion? A niby jak chcesz niby zapełnić trybuny, skoro nawet najbardziej zapalonych nie stać było na wypełnienie "północnej" do ostatniego miejsca?
