Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15807
Stary 28.09.2010, 22:38
Greeg napisał(a):Wyświetl post
Zejdźcie z Gwiaździstego
Nawet na niego nie wszedłem

Greeg napisał(a):Wyświetl post
Po wywiadzie Basałaja w Gazecie Krakowskiej zwariowałem.
A co Cię tak zdziwiło? To w jaki sposób Basałaj chce zapełnić stadion? A niby jak chcesz niby zapełnić trybuny, skoro nawet najbardziej zapalonych nie stać było na wypełnienie "północnej" do ostatniego miejsca?
Odpowiedz cytując