gigant napisał(a):

|
Na skyscrapercity zamknęli temat budowy kurnika, więc lada dzień wpadnie tutaj megadebil więc trzeba wyostrzyć zmysły.
|
A niech wpada, będzie śmiesznie. Na zakończenie tamtejszego wątku rzucił, że
znów się sprawdziło "Zawsze nad wami!" 