Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1576
Stary 28.09.2010, 22:26
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, ale to brzmi jakbyś tam był dzisiaj? Jeżeli tak, to fajnie się słuchało jaką tą jesteśmy k...a? Skakałeś przy "kto nie skacze...?"...
Jakież to typowe dla tego forum... i przykre zarazem

gooro33 napisał(a):Wyświetl post
Pilnujmy siebie w tej kwestii bo wcale to lepiej nie wygląda

simone napisał(a):Wyświetl post
Powiało Europą... prawie jak na Allemanii Aachen
Odpowiedz cytując