dj_ibutti napisał(a):

|
Przepraszam, ale to brzmi jakbyś tam był dzisiaj? Jeżeli tak, to fajnie się słuchało jaką tą jesteśmy k...a? Skakałeś przy "kto nie skacze...?"...
|
Jakież to typowe dla tego forum... i przykre zarazem
gooro33 napisał(a):

Pilnujmy siebie w tej kwestii bo wcale to lepiej nie wygląda
simone napisał(a):

Powiało Europą... prawie jak na Allemanii Aachen
