Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15804
Stary 28.09.2010, 22:14
Gwiaździsty... dla Ciebie najlepiej by było aby Majchrowski postawił Ci stadion, Basałaj dał wejściówkę za darmo i wtedy będzie elegancko? Prawda? Może jeszcze niech każdy z kibiców dostanie szansę występu podczas meczu ligowego skoro też i piłkarze dają dupy według niektórych? Za kogo by Cie można wstawić? Za staruchów Clebera lub Żurawskiego czy za szmaciarza Pawełka, a może za niesfornego Cikosza?

Pewnie... jeszcze zróbcie kampanię prezydencką na stadionie... będziemy śpiewać antyMajchrowskie piosenki, a w przerwie puścimy płytę z Energy 2000 lub Manieczek, albo Firmę... ale to jeszcze zrobimy ankietę, który gatunek wygra

Drużyna gra do dupy? Jeździjcie po Polsce i poszukajcie talentów pokroju Błaszczykowskiego, Lewandowskiego... przywieźcie do klubu i puśćcie ich na trening Młodej Wisły... może Kulawik namówi Basałaja że się nadają!

Stadion się kur__a nie podoba? Zrobilibyście to za połowę pieniędzy? Zróbcie coś pożyteczniejszego! Namówcie kogoś kto ma kase by został operatorem stadionu, albo znajdźcie inwestora na parkingi podziemne wokół stadionu!

Dziwie się władzom miasta że porwały się na dwa stadiony, bo sytuacja wygląda teraz tak jakby tonący przywiązał sobie do szyji worek z cementem! Wydana kasa na inwestycje... tylko kto to teraz utrzyma? Z autostradą jest łatwiej... bo odda się w prywatne ręce, inwestor postawi bramki i pieniądz pewny! A z takiego stadionu czy parkingu? Może na zachodzie da się zarobić... ale nie w tym popierd__lonym kraju!

Teraz mi już w sumie wisi kiedy skończą... grudzień czy luty. Teraz to nie ma znaczenia. Mam nadzieje jednak, że na przyszłą rundę stadion zapełni się po brzegi!
Najważniejsze to teraz powalczyć o elewację całego obiektu, zakrycie elementów instalacji wentylacyjnej na trybunach północnej i południowej oraz o estetyczniejsze oznaczenia!! To powino być teraz priorytetem!!
Odpowiedz cytując