Do przerwy Auxerre remisuje z Realem 0:0, Dariusz oddał niezły strzał pod sam koniec I połowy.. swoją drogą miał lekką spinkę z Cristiano, ale to raczej Ronaldo coś mu tam powiedział, a Darek .... nie rozumiał i tak śmiesznie na niego patrzył, taka zdziwiona mina
btw to pewnie wielu z nas widziało darka przechodzącego obok nas gdzieś na rynku, a tu gość "gada " z CR7...sie świat zmienia....