Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Niemogesiezarejestrowac
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3732
Stary 28.09.2010, 18:21
Ja w pierwszej chwili jak zobaczyłem to zdjęcie myślałem , że to kibice Legii sobie jaja robią i ironicznie gościowi dziękują za to , że ich sąsiadki nie mają przez niego szans na sukces.
Odpowiedz cytując