Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Niemogesiezarejestrowac
Member
Od: 09.2010
Offline
#
3732
28.09.2010, 18:21
Ja w pierwszej chwili jak zobaczyłem to zdjęcie myślałem , że to kibice Legii sobie jaja robią i ironicznie gościowi dziękują za to , że ich sąsiadki nie mają przez niego szans na sukces.
Niemogesiezarejestrowac
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Niemogesiezarejestrowac
Znajdź inne posty napisane przez Niemogesiezarejestrowac