|
Troche z innej beczki ,ciekawe co o tym calym burdelu ma do powiedzenia B. Cupial szara aminencja chyba jeszcze nie wypowiadala sie na temat budowanego "cuda" na R22 ale chyba wie co jest grane.Pamietam ,jak na poczatku deklarowal ,ze jesli trzeba bedzie to sam wybuduje stadion za wlasny kesz.Ciekawe co by bylo gdyby ...
Ostatnio edytowane przez philips kr : 28.09.2010 o godz. 18:19.
|