Wyświetl pojedynczy post
philips kr
Banita
 
Od: 09.2010
Skąd: BN South

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15797
Stary 28.09.2010, 18:15
Troche z innej beczki ,ciekawe co o tym calym burdelu ma do powiedzenia B. Cupial szara aminencja chyba jeszcze nie wypowiadala sie na temat budowanego "cuda" na R22 ale chyba wie co jest grane.Pamietam ,jak na poczatku deklarowal ,ze jesli trzeba bedzie to sam wybuduje stadion za wlasny kesz.Ciekawe co by bylo gdyby ...
Ostatnio edytowane przez philips kr : 28.09.2010 o godz. 18:19.
Odpowiedz cytując