Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15794
Stary 28.09.2010, 17:54
PAC napisał(a):Wyświetl post
Wiem że najlepiej by było odpowiednio potraktować pewne osoby ale Wisła nie chce wojny z miastem bo wie że może to spowodować kolejne opóźnienia i problemy przy podpisaniu umowy dzierżawy. Miasto może wtedy wymyślić chorą cenę na wynajem i szukać prywatnego inwestora żeby Wiśle utrudnić wiele spraw. Dlatego klub woli współpracować i podpowiadać różne braki, usterki i złe rozwiązania żeby mieć jakiś minimalny wpływ na budowę niż wejść w konflikt i nie mieć wpływu na nic. Pamiętaj również że jest tu też trochę winy klubu, który przez wiele miesięcy miał gdzieś stadion, dopiero Basałaj się za to zabrał.
No ale chyba nam to nie zabrania we włączenie sie na trybunach w kampanię wyborczą "na rzecz" Majchrowskiego. Lepszej okazji niż 90 minut relacji w canal+ mieć nie bedziemy. Możemy mu zrobic taka jazdę przedwyborczą, że bedzie siedział przed TV wraz ze swoimi komunistyczno-parchsiastymi przydupasami i sie czerwienił. Tylko jakos tak cicho i nieśmiało to narazie wychodzi. Chyba, ze pan Basałaj zakazał.

Jak sie Basałaj za to zabrał, oświeć ? Narazie to mu sie kibice Wisły w Łodzi na Widzewie nie podobali. Narazie te jego opowieści z wywiadów gazetowych można między bajki włożyć. Nic sie nie dzieje, a 3 miesiąc jego rządów się juz kończy. Chyba, że zwiększenie ilości kas żeby 18 tys. nie kłębiło się w takich kolejkach mozna uznać za wielki wyczyn ?
Odpowiedz cytując